Haber

Memduh Büyükkılıç’tan kahraman itfaiyecilere övgü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin itfaiye işçisi ile sık sık bir ortaya gelen ve her daim onların yanında yer aldığını lisana getiren Lider Büyükkılıç, bu sefer de Erkilet İtfaiye Amirliği’ni ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, itfaiye amirliğinde itfaiyecilerle görüşerek durumlarını sordu, taleplerini dinledi.

BÜYÜKKILIÇ İTFAİYE PERONELİ İLE KAHVE EŞLİĞİNDE SOHBET ETTİ

Erkilet İtfaiyesi işçisi ile kahve içerek sohbet eden Lider Büyükkılıç, “Sizin işleriniz zor ve riskli. Bizler de sizlerle birlikte vakit geçirelim, sizlere moral olalım dedik. Hepinize sağlıklı, başarılı ve kazasız belasın mesailer diliyorum” tabirlerinde bulundu.

Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’ndaki fedakârca emek veren tüm çalışanın, gece gündüz demeden çalıştıklarını vurgulayarak, sıkıntı kaidelerde vazifelerini sürdüren ve gece gündüz çalışan kahraman itfaiye çalışanlarına çalışmalarında kolaylıklar ve muvaffakiyetler diledi.

İTFAİYE TÜM CANLARI KURTARMAK İÇİN UĞRAŞ EDİYOR

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla daha da güçlendirilen Büyükşehir İtfaiye Teşkilatı, 17 istasyon, 53 araç ve 294 işçi ile yangın ve öbür olaylara daha tesirli ve inançlı bir halde müdahale edebilirken, yangın ve doğal afetlerin yanı sıra, tehlikeye düşmüş tüm canlıların canlarını korumak ve kurtarmak için misyonunu muvaffakiyetle sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu